Elérkezett a búcsú ideje. Iskolánk 3 osztálya, 61 tanulója ballagott el 2026. június 19-én , pénteken.
Köszönjük az együtt töltött éveket, a közös emlékeket, a nevetéseket és a barátságokat.
Sok sikert kívánunk mindenkinek az új iskolában és az előttünk álló kihívásokhoz! Viszlát, 8. évfolyam – örökké emlékezni fogunk rátok!

