Véget ért a tanév és ezzel együtt befejeződött egy nyolc hónapon át tartó E-twinning project. Hetedikes és nyolcadikos tanulóink spanyol és török diákokkal leveleztek. A levélváltások angol nyelven történtek. A tanév során a gyerekek megismerkedtek az adott ország szokásaival, kultúrájával, tájaival, külföldi kortársaik életével. A project olyan jól sikerült, hogy néhányan a továbbiakban is tervezik tartani a kapcsolatot spanyol illetve török levelezőtársukkal.




