A tanév utolsó nagy DÖK rendezvénye az iskolai felsős DÖK-nap és egészségnevelési nap megszervezése volt. Amit már hagyományos formában, színes iskolai kavalkádként szerveztünk meg, meghívott előadókkal (pl. védőnő, iskolarendőr, pályaorientációs előadás, közösségi média veszélyeiről szóló előadás), kézműves foglalkozásokkal, a várva-várt sportprogramokkal. Táncoltak, karaokeztak a gyerekek, Kahoot-partyn mérték fel a tudásukat. Elmaradhatatlan helyszín volt a Társasjátékok tárháza is, illetve az Activity-party. És megint sikerült a Nyomozós játékban kideríteni a rejtélyt. Idén üde színfolt volt a Máltai kirándulás utáni útibeszámoló. Illetve a Darts matek szakkör meghívott vendégei.
Jó hangulatban, szépen telt ez a nap. Óriási sikere volt az egyes helyszíneken a programoknak, előadásoknak, melyeket a segítő kollégák és meghívott vendégeink tartottak.
Mindenki közösen, együtt vett részt abban, hogy ez a nap jól sikerüljön.

