2026. június 18-án került megrendezésre iskolánkban alsó-tagozaton a Diáknap.Közös táncos tornával melegítettünk be az udvaron ,majd különböző helyszíneken indult a móka.
Népi játszótéren játszhattak a gyerekek, készült arcfestést és tetoválás,volt üvegfestés és papírsárkány készítés, kötélhúzás, zsinórlabda, aszfaltrajzolás, vetélkedő, just dance, karaoke.
Élményteli, közösségépítő nap volt, mindenki nagyon jól érezte magát!

