9. Polgár Judit Világsakkfesztivál

2023. október 14-én, szombaton immáron 5. alkalommal utaztunk fel Budapestre, a Magyar Nemzeti Galériába iskolánk 38 tanulójával, hogy részt vegyünk a 9. Polgár Judit Világsakkfesztiválon.

A világsakkfesztivál nyújtotta egész napos, színes, kreatív programok (ügyességi játékok, fejtörők, kézműveskedés, SakkTesi, SakkSéta, Lego robotika, dedikálás) – a korábbiakhoz hasonlóan – feledhetetlen élményt nyújtottak diákjainknak.

Ez a nap méltán vára várt nap iskolánk tanulói életében.

A gyerekeket Juhászné Dafkó Andrea igazgató asszony, Benei Zsuzsanna, Csizmadia Molli, Kovácsné Hunyady Katalin, Misi Ágnes, Rózsáné Mátrai Ilona, Szabóné Madai Marianna, Szakkayné Zeller Erzsébet, Tamásné Varga Szilvia kollégák kísérték.

Tanulóink világsakkfesztiválra történő utazását a Hatvani Tankerületi Központ támogatta, melyet ezúton is köszönünk!