31. Szüreti Futónap – Kömlei Károly Emlékfutás

Gyöngyös a szőlő és a bor városa, amit az itt élők a  Gyöngyösi Szüret rendezvénysorozattal ünnepelnek meg. E sorozathoz kapcsolódva rendezi meg a GYÖTRI  immár 31. alkalommal a Szüreti Futónapot, benne a Kömlei Károly Emlékfutást. Idén iskolánk is nagy létszámban csatlakozott a versenyhez, ahol narancssárga színben pompázó tanulóink kiemelkedő eredményeket értek el.

Ezüstérmet szerzett:

Lőrincz Barnabás 6.b osztály

Bronzérmet szerzett:

Deák Zsigmond 6.a osztály

Szabó Liliána 5.a osztály

8 csapatból 3. helyen végzett, bronzérmes lett az iskolai váltónk.

Tagjai: Tari Áron 8.a, Csuvikovszky Dorka 8.a, Gyurics Alexander 8.b,Debreceni Márk 7.a, Polgár Liza 7.a, Balázs Lotti 6.a

Nagyon büszkék vagyunk tanulóinkra, akik nemcsak magukért, de egymásért is nagyszerűen küzdöttek és igazi csapatot alkottak!

Minden tanulónak gratulálunk, aki részt vett a Szüreti Futónapon és teljesítette a távot, képviselte iskolánkat, de köszönettel tartozunk a lelkes szülőknek, szurkolóknak és azoknak is, akik a pálya széléről biztatták társaikat.