Tisztelt Szülő!

A Gyöngyösi Arany János Általános Iskola értesíti Önt, hogy a 24/2021.(VI.02.) EMMI határozata alapján 2021. június 16. napjától 2021. június 29. napjáig az iskolák 1-8. évfolyamán a tanulók felzárkóztatása és a családok helyzetének segítése céljából kötelező azon tanulók felügyeletének megszervezése, aki számára a törvényes képviselő ezt előzetesen kéri.

Kérem, a lenti táblázatban jelezze az iskola ajiskgy@gmail.com e-mail címére a fenti időszakra vonatkozóan esetleges igényét! Határidő: 2021. 06.10.

Akik a „Csodaszarvas” táborban vesznek részt, azok számára nem kell felügyeletet kérni a táborozási napokra.

„KÉRELEM GYERMEKFELÜGYELET IGÉNYBEVÉTELÉHEZ” nyomtatvány letölthető az iskola honlapjáról.

Gyöngyös. 2021.06.04.

Juhászné Dafkó Andrea