2023/2024. tanévi diák egyéni Heves vármegyei sakkolimpia

2024. január 28-án (vasárnap) került megrendezésre Egerben, a 2023/2024. tanévi diák egyéni Heves vármegyei sakkolimpia.

Iskolánkat 19 tanuló (I.kcs.lány: Hoppál Szofi Bernadett -3.b, Molnár Villő -2.b, Pista Nóra Boglárka -2.b; I.kcs.fiú: Csörgő Máté -3.a, Lukács Sámuel Benedek -1.a, Nyúl László Benjámin -2.a, Szécsi András Gábor -2.b Szerencsés Máté Zoltán -2.b, Tóth Roland -1.a; II.kcs.lány: Csorba Maja Eszter -3.a, Kiss Gerda Nikolett -4.a, Szalai Dóra -3.b; II.kcs.fiú: Benei Dávid Noé -4.b, Lukács Illés Barnabás -3.a, Tamás Armand -3.a, Tóth Norbert -3.a; III.kcs lány: Kulcsár Hanna -5.a; III.kcs fiú: Kéri Zalán -6.b, Kiss Máté Zsolt -6.b) képviselte a versenyen.

Első 10 helyezett korcsoportonként:

I.kcs. lány: Molnár Villő-VIII.helyezett, Pista Nóra Boglárka-V.helyezett

I.kcs. fiú: Csörgő Máté-IV.helyezett

II.kcs. lány: Csorba Maja Eszter-VIII.helyezett, Kiss Gerda Nikolett-V.helyezett, Szalai Dóra-IV.helyezett

II.kcs. fiú: Tamás Armand-X.helyezett

III.kcs. lány: Kulcsár Hanna-I.helyezett

III.kcs. fiú: Kéri Zalán-VIII.helyezett, Kiss Máté Zsolt-II.helyezett

A gyerekek – a korábbi évekhez hasonlóan – derekasan állták a sarat, példamutatóan küzdöttek, senki sem adta fel a játszmákat.

Gratulálunk mindenkinek, büszkék vagyunk rátok!

Külön köszönet a szülőknek, hozzátartozóknak, hogy lehetővé tették a gyerekek versenyen való részvételét!