2022/2023. tanévi diák egyéni Heves vármegyei sakkolimpia

2023. január 22-én (vasárnap) került megrendezésre Egerben, a 2022/2023. tanévi diák egyéni Heves vármegyei sakkolimpia.

Iskolánkat 29 tanuló (I.kcs.lány: Lajkó Natália -2.a, Molnár Villő -1.b,Pista Nóra Boglárka -1.b; I.kcs.fiú: Csörgő Máté -2.a, Fiser Soma -1.b, Lajkó Kristóf – 2.a, Nigrinyi Nándor Dávid -1.b, Nyúl László Benjámin -1.a, Szécsi András Gábor -1.b;II.kcs.lány: Kiss Gerda Nikolett -3.a, Szalai Dóra -2.b; II.kcs.fiú: Lukács Illés Barnabás -2.a, Nguyen Gia Huy -4.b, Tamás Armand -2.a, Tóth Norbert -2.a; III.kcs lány: Déri Anna -4.b, Déri Liza -4.b, Kergyik Kincső -5.b, Kulcsár Hanna -4.a, Kocsis Csenge -5.a; III.kcs fiú: Felföldi Nimród -5.b, Gyenes László –4.b, Kerek Levente -4.b, Kéri Zalán -5.b, Kiss Máté Zsolt -5.b, Kovács Zsombor -4.b, Lőrincz Barnabás -5.b, Rácz Benjámin -5.b; V.kcs. fiú: Pető Zétény -8.b) képviselte a versenyen.

Első 10 helyezett korcsoportonként:

I.kcs. lány: Lajkó Natália-IV.helyezett, Molnár Villő-III.helyezett, Pista Nóra Boglárka-VI.helyezett

I.kcs. fiú: Csörgő Máté-III.helyezett, Lajkó Kristóf-X.helyezett, Nyúl László Benjámin-VII.helyezett, Szécsi András Gábor-VI.helyezett

II.kcs. lány: Kiss Gerda Nikolett-V.helyezett, Szalai Dóra-VII.helyezett

II.kcs. fiú: Lukács Illés Barnabás-X.helyezett, Nguyen Gia Huy-IV.helyezett, Tamás Armand-IX.helyezett, Tóth Norbert-VI.helyezett

III.kcs. lány: Déri Anna-VII.helyezett, Déri Liza-VI.helyezett, Kergyik Kincső-III.helyezett, Kulcsár Hanna-I.helyezett, Kocsis Csenge-II.helyezett

III.kcs. fiú: Gyenes László-VI.helyezett, Kéri Zalán-II.helyezett, Kiss Máté Zsolt-VII.helyezett, Lőrincz Barnabás-I.helyezett,

V.kcs. fiú: Pető Zétény-II.helyezett

A gyerekek hősiesen állták a sarat, példamutatóan küzdöttek a játszmákban. Gratulálunk mindenkinek!

Külön köszönet a szülőknek, hozzátartozóknak, hogy lehetővé tették a gyerekek versenyen való részvételét!