Földi István Megyei Sakk Emlékverseny 2022. november 12.

2022. november 12-én iskolánkban – a hagyományokhoz híven – megrendezésre került a Földi István Megyei Sakk Emlékverseny.

A verseny célja: Felkészülési lehetőség biztosítása a tanulóknak az alapfokú és diákolimpiai versenyekre, sakkbarátság kialakítása és ápolása, valamint emlékezni Földi Istvánra a verseny névadójára.

A versenyen 8 iskola 47 tanulója versenyzett.

Iskolánkból az alábbi tanulók vettek részt:

Csörgő Máté (2.a), Déri Anna (4.b), Déri Liza (4.b), Farkas András (4.b), Felföldi Nimród (5.b), Fiser Soma (1.b), Gyenes László (4.b), Kerek Levente (4.b), Kergyik Kincső (5.b), Kéri Zalán (5.b), Kiss Gerda Nikolett (3.a), Kiss Máté Zsolt (5.b), Kocsis Csenge (5.a), Kovács Zsombor (4.b), Kulcsár Hanna (4.a), Lajkó Natália (2.a), Lajkó Kristóf (2.a),  Lőrincz Barnabás (5.b), Lukács Illés Barnabás (2.a), Molnár Villő (1.b), Nguyen Gia Huy (4.b), Nigrinyi Nándor (1.b), Pető Zétény (8.b), Pista Áron (3.a), Pista Nóra Boglárka (1.b), Rácz Benjámin (5.b), Réti Tímea Angyalka (5.b), Szalai Dóra (2.b), Tamás Armand (2.a), Tóth Norbert (2.a)

Helyezések:

Alsós fiú korcsoport:

Nguyen Gia Huy  – I.helyezett

Gyenes László – II.helyezett

Kovács Zsombor – III.helyezett

Alsós lány korcsoport:

Kulcsár Hanna  – I.helyezett

Déri Liza – II.helyezett

Molnár Ninett – III.helyezett

Felsős fiú korcsoport:

Sztankó Gergő  – I.helyezett

Pető Zétény – II.helyezett

Lőrincz Barnabás – III.helyezett

Felsős lány korcsoport:

Kocsis Csenge – I.helyezett

Kergyik Kincső – II.helyezett

Bálint Luca – III.helyezett

Nagyon büszkék vagyunk iskolánk tanulóira! Gratulálunk minden résztvevőnek és további szép sakksikereket kívánunk!