Rubik kocka bemutató

2022. február 23-án, szerdán iskolánkban a 4.c osztály tanulói részére Rubik-bemutatót tartottak iskolánk tanulói: Csuvikovszky Dorka (6.a), Tari Áron(6.a), Bakos Gergő (4.a), Sike Zsombor (4.a), Kéri Zalán (4.b), Lőrincz Barnabás (4.b), Molnár Zolta (4.b).

Ezúttal a bemutató főként gyakorlatközpontú volt. A bemutatót tartó diákok a 4.c osztály tanulói részére különböző gyakorlati útmutatásokat adtak, megosztották tapasztalataikat. Többek között, sor került 2x2x2 illetve 3x3x3 kockák kirakására, mértünk időt is. A gyerekek nagy érdeklődést mutattak az előadók beszámolója iránt is.

A negyedikesek nagyon élvezték a bemutatót, örömmel keverték a kockákat, majd próbálták kirakni.

Egy nagyon mozgalmas, építő, jó hangulatú bemutató részesei lehettünk! Köszönjük!