Földi István Megyei Sakk Emlékverseny 2021.november 6.

2021. november 6-án iskolánkban megrendezésre került a Földi István Megyei Sakk Emlékverseny.

A versenyen 40 tanuló versenyzett.

Iskolánkból az alábbi tanulók vettek részt: Dudás Attila (2.a), Kiss Gerda Nikolett (2.a), Mészáros Olivér (2.a), Benei Dávid Noé (2.b), Szabad Boglárka Lilla (2.b), Kulcsár Hanna (3.a)-alsós lány korcsoport II. helyezett, Déri Liza (3.b), Farkas András (3.b), Gyenes László (3.b), Kerek Levente (3.b), Kovács Zsombor (3.b), Nguyen Gia Huy (3.b), Kocsis Csenge (4.a)-alsós lány korcsoport III. helyezett, Felföldi Nimród (4.b), Horváth Ákos (4.b), Kergyik Kincső (4.b)-alsós lány korcsoport I.helyezett, Kéri Zalán (4.b), Kiss Máté Zsolt (4.b), Lőrincz Barnabás (4.b)-alsós fiú korcsoport II. helyezett, Molnár Zolta (4.b), Réti Tímea Angyalka (4.b).

Helyezések:

Alsós fiú korcsoport:

Ilkó-Tóth András – I.helyezett

Lőrincz Barnabás – II.helyezett

Sztankó Gergő – III.helyezett

Alsós lány korcsoport:

Kergyik Kincső – I.helyezett

Kulcsár Hanna – II.helyezett

Kocsis Csenge – III.helyezett

Felsős fiú korcsoport:

Holtner Daren – I.helyezett

Prepelita Kevin – II.helyezett

Morvai Áron – III.helyezett

Felsős lány korcsoport:

Durkó Luca – I.helyezett

Bálint Luca – II.helyezett

Kovács Enikő – III.helyezett

Izgalmas játszmák, fegyelmezett légkör jellemezte a versenyt. Nagyon büszkék vagyunk iskolánk tanulóira!