Kempelen Sakkverseny 2021

Hosszú idő után a mai napon Andornaktályán a Kempelen Sakkverseny 2021. nevű élő versenyen volt lehetőségünk részt venni. Szépen, eredményesen szerepeltek a tanulóink: a lányok korcsoportjában I. helyezést ért el: Kergyik Kincső (4.b), II. helyezett lett: Kulcsár Hanna (3.a), III. helyezett lett: Déri Liza (3.b); A fiúk különböző korcsoportokban értek el szép eredményeket: II. helyezettek: Huy Gia (3.b), Kiss Máté (4.b), III.helyezettek: Kéri Zalán (4.b), Molnár Zolta (4.b), Gyenes László (3.b) IV.helyezett: Kerek Levente (3.b).Nagyon szépen köszönjük a mai napon a szülők segítségét, támogatását, hogy tanulóink a versenyen részt vehettek! Velünk voltak még: Morvai Áron és Sztankó Gergő, ők is szépen szerepeltek!