Álomkosár rajzpályázat

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

Az Élhető Mátráért Egyesület és a Gyöngyösi Kosárközösség rajzpályázatot hirdetett „ÁLOMKOSÁR” címmel.

Képzeld el, hogy elmész egy piacra, ahol rengeteg finomságot tehetsz a kosaradba, zöldséget, gyümölcsöt, sajtokat, szörpöt, lekvárt stb. A rajzod témája lehet a piac, a termékek, a farmok, gyümölcsösök, ahonnan a termékek származnak, az árusító nénik, bácsik, a telepakolt kosarad és minden, ami eszedbe jut, ha egy piacon jársz.

A szép, színes alkotásokat egyénileg, ceruza technikával  A/3-as rajzként készíthetitek el, kérjük a készítő nevét, osztályát és a kép címét a rajzlap jobb alsó sarkában tüntessétek fel.

Ha csapatban szerettek dolgozni, akkor vászonra, lepedőre a fenti témával kapcsolatos nagyméretű alkotás is beküldhető szabadon választott technikával (rajz, festmény, kollázs, mozaikkép).

Korcsoportok: 1-2.osztály és  3-4.osztály

Leadási határidő: 2021. május 31. (hétfő)

Helyszín: Gyöngyösi Arany János Általános Iskola

Eredményhirdetés: 2021. június 15.

Helyszín: Gyöngyösi Arany János Általános Iskola

Az alkotásokból kiállítás készül a Gyöngyösi Kosárközösség helyszínén.