A Gyöngyösi Arany János Általános Iskola illusztrációs pályázatának eredménye

I. helyezett Kácsor Gréta, Gyöngyösi Arany János Általános Iskola, Gyöngyös

6. osztály:

I. helyezett Bátori Janka, Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog

II. helyezett Párkányi Nelli, Gyöngyösi Egressy Béni Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Gyöngyös

III. helyezett Kanalas Virág, Gyöngyösi Egressy Béni Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Gyöngyös

7-8. osztály:

I. helyezett Kállós Eszter, Gyöngyösi Egressy Béni Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Gyöngyös

II. helyezett Zsíros Anna, Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog

II. helyezett Fodor Boglárka, Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, Boldog

III. helyezett Panyik Emese, Gyöngyösi Egressy Béni Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Gyöngyös

Különdíj: 8.a osztály kisfilmje, Gyöngyösi Arany János Általános Iskola, Gyöngyös

A 2020/2021-es tanévben is számos szép rajz, festmény érkezett a pályázatra. Illusztrációs pályázatunk küldetése az irodalmi alkotások megjelenítése a kis művészek szemszögéből. Idén Petőfi Sándor: János Vitéz, és Arany János: Toldi című művek mellett kedvenc regények, versek is megelevenedtek. Külön újítás volt, hogy kisfilmmel is pályázhattak a tanulók.

A három korcsoportban helyezéseket a Boldogi Berecz Antal Általános Iskola, a Gyöngyösi Egressy Béni Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, és a Gyöngyösi Arany János Általános Iskola tanulói értek el.

Gratulálunk minden résztvevőnek és helyezettnek!