Tisztelt Szülők!

A ballagási ünnepséget iskolánkban 2020. június 12-én osztálykeretben tartjuk az iskola udvarán.

Ballagási időpontok:

15 óra             8. a osztály
16 óra             8. b osztály
17 óra             8. c osztály

Felhívom figyelmüket, hogy a mostani ballagást csak a jelenleg érvényben lévő korlátozó szabályok betartásával rendezhetjük meg, azaz gyerekenként csak 2 fő jelenléte engedélyezett. Kérem Önöket, hogy az udvaron is tartsák be az előírt 1,5 méteres távolságot! (Ez nem vonatkozik az egy családban élő hozzátartozókra.) Az udvaron a maszk viselése nem kötelező, de ajánlott.
A ballagási ünnepségekről videofelvétel és fénykép készül osztályonként. Ezek a felvételek letölthetők lesznek az iskola honlapjáról, melyet a rokonok, hozzátartozók a későbbiekben megtekinthetnek.

Bízom fegyelmezett hozzáállásukban, az előírt szabályok betartásában a rendezvény zökkenőmentes lebonyolítása és egymás egészségének védelme érdekében.

Juhászné Dafkó Andrea