Tisztelt Szülők!

A hétfői napon a gyermekek a koronavírus okozta iskolalátogatási tilalom miatt az előzetesen megrendelt ebédet dobozban 12:00 -13:00 közötti időszakban az iskolánál tudják átvenni.

A további napokra (azaz a 03.17. keddtől) az étkezés lemondására az eddig megszokott módon van lehetőség az előző napon 7:00 és 11:00 óra között a 06-30-253-3658 és a 06-30-789-4983 telefonszámon illetve a befizetes1@matraparty.hu email címen.

A lemondásig az étkezést a megrendelés szerinti napokra az itt megjelölt módon biztosítjuk!

A Szülők az ebédet az iskolánál előre kiadagolva, eldobható dobozban vehetik át.

Az iskolalátogatási tilalom alatt az ebédet a hétfői naphoz hasonlóan az iskolánál dobozban tudjuk biztosítani.

A fentiek alapján az iskolák átvételi pontjai:

• Felsővárosi Általános Iskola:              Martinovics utcai bejáratnál
  • Petőfi Sándor úti Általános Iskola:    „67” sz épület Dózsa György úti kapujánál
  • Egressy Béni Általános Iskola:           iskola udvarán
  • Berze Nagy János Gimnázium:          gimnáziumi étkezde
  • Arany János Általános Iskola:            Jeruzsálem úti bejárat
  • Kálváriaparti Általános Iskola:           Kócsag u 38-40. alatti Főzőkonyha
  • József Attila Szakközépiskola:            Kócsag u 38-40. alatti Főzőkonyha

Kérjük a Tisztelt Szülőket, hogy gondolják át lehetőségeiket és amennyiben a szolgáltatást nem kívánják igénybe venni, úgy a megjelölt módokon és  időpontokban változtassanak igényük szerint.

Együttműködésüket és megértésüket köszönjük!

Tisztelettel:

Mátra Party Kft