Az alsó tagozat farsangi beszámolója

2020. február 13-án a farsangi bálozóktól zengett iskolánk második emelete. Külön öröm, hogy egyretöbben választották a ruha kiválasztásánál a saját kézzel való elkészítés módját, ezzel is színesebbé,érdekesebbé, színvonalasabbá téve az eseményt. Továbbá örömünkre szolgált, hogy kivétel nélkülminden gyermek jelmezbe bújt és egy fergeteges hangulatú délutánt töltöttünk együtt. Azálarckészítő versenyre idén is álarcot készítettek a gyerekek. A legszebb és legötletesebb maszkokat azsűri értékes ajándékokkal jutalmazta. A jó hangulatról, táncos mulatságról iskolánk rendszergazdájaZoli bácsi gondoskodott. Aki a nagy tánc közben megszomjazott, megéhezett annak lehetőségeadódott a szülők által beküldött sütemények, üdítők fogyasztására. Ezen a vidám délutánon gyerek ésfelnőtt egyaránt pompásan szórakozott, mindenki nagyon jól érezte magát! Jövőre is mindenkit szeretettel várunk!